AS Kalev hakkab Panda tooteid valmistama ilmselt tuleval aastal

AS Kalev juhi Kaido Kaare kinnitusel peab ettevõte läbirääkimisi Soome sõsarettevõttega, mille eesmärgiks on tuua osade Panda kaubamärki kandvate toodete tootmine Soomest üle Eestisse.

„Hetkel on meil käimas läbirääkimised sõsarettevõttega Soomes, Orkla Confectionery & Snacks Finland Ab-ga,  teemaks Panda kaubamärki kandvate osade ðokolaaditoodete tootmise ületoomine Kalevisse. Kuna praegu ei ole veel detailides kokku lepitud ega paika pandud lõplikku ajakava, siis ei saa veel rääkida ühestki konkreetsest kuupäevast. Tõenäoliselt leiab see aset 2015. aastal,“ märkis Kaare.

Tema sõnul saab teatud ðokolaaditoodete tootmise ületoomine võimalikuks tänu Kalevi poolt viimasel paaril aastal kokku ligi 6,3 miljoni euro eest soetatud uutele tootmisseadmetele: Põhjamaade moodsaimale ðokolaadimasside tootmiseks mõeldud ðokolaadiköögile ja kaasaegsele ðokolaaditahvlite- ja assortiikommide valmistamise seadmepargile, mis võimaldavad Kalevil toota maailmatasemel ðokolaaditooteid.

Tööstusuudised.ee kirjutas eile, et Soome magusatootja Panda ehk Orkla Confectionary & Snacks Finland Ab hakkab kulude kokkuhoiu eesmärgil toodangut valmistama Eestis.

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara