Pelletitootja plaanib Veerenni asumisse elamukvartalit

Tallinna linnavalitsus otsustab homsel istungil kesklinna linnaossa Veerenni asumisse neljakorruselisi korterelamuid kavandava detailplaneeringu algatamise.

Detailplaneeringu algatamist taotles Crossline OÜ, mis kuulub läbi osaühingu Neoinvesteeringud Anders Andersonile, kes on Eesti suurima ja Euroopa juhtiva pelletitootja Graanul Invest üks omanikke.

Planeering hõlmab Magasini tänava kinnistuid, mida on kokku 2,79 ha suurusel maa-alal. Algatamistaotluse kohaselt plaanib arendaja ehitada alale kuni 13 korterelamut, millel on kuni 4 maapealset ja 1 maa-alune korrus ning ühe kuni 3 maapealse ja 1 maa-aluse korrusega ärihoone või mitme korteriga elamu.

Kruntidel paiknevad suhteliselt amortiseerunud ja kesklinna sobimatud hooned - töökojad, administratiivhoone, ladu, läbipääsupunkt, garaaþid, trafoalajaam, kaarhall ning remondihoone – on plaanis lammutada. Planeeritavale alale kavandatakse 227 parkimiskohta, suurem osa neist maa-aluses parklas.

Magasini tn 31 kinnistu omanik on Crossline OÜ ja Magasini tn 31b kinnistu omanik OÜ Bensco. Detailplaneeringu algatamist taotles Crossline OÜ.

Osale arutelus

  • aripaev. ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Teabevara