CV-Online: Sandor Liivel 300 konkurenti

CV-Online’i teatel leiab nende andmebaasist üle 300 kriteeriumitele vastava kandidaadi Eesti Energia juhatuse esimehe töökuulutusele.

„Need kandidaadid omavad eelnevat juhatuse liikmeks olemise kogemust, valdavad väga heal tasemel eesti, vene ja inglise keelt ning omavad magistrikraadi. Kui aga kriteeriumina veel lisada majandus-, energeetika- või tehnikaalane haridus, mis oli kuulutuses soovituslikuna välja toodud, siis jääb järgi veidi üle 100 tugeva kandidaadi, kes võiksid Sandor Liivele konkurentsi pakkuda. On alust oodata, et Eesti Energia juhi kohale tuleb tugev konkurss,“ kommenteeris CV-Online’i turundusjuht Heikko Gross.

„Muidugi kõik potentsiaalselt sobivad kandidaadid ei kandideeri, aga osa neist kindlasti. Sandor Liive eeliseks võivad olla eelnevad kaks ametiaega täpselt samal positsioonil, kui just ettevõte ei otsi hetkel uut kurssi. Tugevat konkurentsi peaks toetama ka fakt, et Eesti Energia juhatuse esimees on üks kõrgemalt tasustatud riigifirma juhte,“ hindas Gross olukorda.

„Populaarse teema, juhatuseliikmete sookvootide taustal, on veel huvitav, mis soost saab järgmine Eesti Energia juht olema. Kriteeriumitele vastavatest CV-Online’i potentsiaalsetest kandidaatidest kolmandik on naissoost ja ülejäänud mehed. Eks tulevik näitab, kes sellel positsioonil tööle hakkab. Usun, et avalikkus jääb huviga ootama,“ arutles Gross.

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara