TTÜ tudengid esitlevad uute toodete prototüüpe

TTÜ ja Eesti Kunstiakadeemia disaini ja tootearenduse tudengid tutvustavad sel nädalal haiglamööbli ja fonoluku prototüüpe.

TTÜ ja Eesti Kunstiakadeemia disaini ja tootearenduse magistrandid tutvustavad 5. juunil sel kevadel prototüübini arendatud neerudialüüsi analüsaatori, uste, fonoluku ning haiglamööbli kontseptsioone. Kõik esitletavad tootekontseptsioonid ja prototüübid on arendatud koostöös ettevõtlus- või teaduspartneritega.

„Olime väga üllatunud, kui Jeld Weni Tallinna esindaja saatis meile tutvumiseks disaini ja tootearenduse (Design & Engineering) tudengite teostatud uuringu uste arendusvõimalustest, uksest kui suhtlusvahendist,“ kirjeldas Benny Emil Lauridsen, Jeld Weni arendusosakonna juht tudengitega toimunud koostööd.

„Meie arendusmeeskonna märtsikuisel Tallinna seminaril nägime juba ka esimesi kavandeid ustele lähenemisest täiesti teistmoodi kui meie, vanad ukseprofid oleme harjunud. Saime sellise „äratuse“ osaliseks, mida ei osanud oodatagi.“

Lisaks Jeld Wenile arendatavatele ustele tutvustavad tudengimeeskonnad ka neerudialüüsi analüsaatori korpust ja kasutajaliidest, mis on valminud koostöös TTÜ Tehnomeedikumiga, elektroonika arendusettevõtte Tehnolaboriga ühiselt arendatavat juhtmevaba fonoluku süsteemi ja patsientide privaatsust ja iseseisvust suurendavat haiglakappi Swivel. Esitlus on avalik ning kõik huvilised on oodatud töödega tutvuma.

Esitlus toimub 5. juunil kell 10-13 TTÜ Mektory maja suures saalis.

 

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Arvamused ja blogid

Valdkonna töökuulutused

NPM Silmet otsib TOOTMISJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

NPM Silmet otsib TEHNIKAVALDKONNA HOOLDUSJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Ferrometal otsib B2B KLIENDIHALDURIT

M-Partner HR OÜ

24. august 2017

Käsi­raamatud