Maag: happereostus tööd ei häiri

Täna hommikul Jõhvis toimunud lämmastikhappereostus Maag Piimatööstuse tööd ei häiri ja keegi õnnetuses kannatada ei saanud, teatas Maag. 

Õnnetus, mis takistas Eesti Posti Jõhvi kandekeskuse tööd, leidis aset väljaspool piimatööstuse territooriumi.

Maag Piimatööstuse tehnika- ja haldusjuhi Aivo Karafini sõnul toimus leke piimatööstuse piirdeaiast väljaspool. “Ohtu inimeste eludele ega tootmisele pole,” kinnitas ta.

Juhtunu põhjuseid selgitades ütles Karafin, et pesuainet tarninud veofirma AS Schenker autojuht ei kinnitanud laadimise käigus happekonteinerit korralikult.

“Mahuti jäeti käsikahveltõstukile ülestõstetud asendisse. Ühest kohast teise transportimisel hakkas konteiner veokil liikuma ja kukkus koos tõstukiga asfaldile. Seetõttu valguski lämmastikhape välja,” kommenteeris Karafin. Tema sõnul kasutatakse lämmastikhapet tööstusliku pesuvahendina, mis on tööstustes tavapärane protsess.

Karafin lisas, et õnnetus takistas Eesti Posti kandekeskuse tööd, kuhu tuul lekkinud lämmastikuaure kandis. Karafini sõnul tegutses aga päästekeskus professionaalselt ja kiiresti ning neutraliseeris olukorra.

Maag Piimatööstus AS kuulub toiduainete tootmise- ja müügiga tegelevasse kontserni Maag Grupp. Täielikult Eesti kapitalil põhinevasse kontserni kuuluvad lisaks Maag Piimatööstusele ka Maag Lihatööstus ja Maag Konservitööstus.

 

Osale arutelus

  • aripaev. ee

Toetajad

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

NPM Silmet otsib TOOTMISJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Coma Investing otsib EKSPORDIMÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

31. august 2017

NPM Silmet otsib TEHNIKAVALDKONNA HOOLDUSJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Käsi­raamatud