Alexela elektri ja prügifirma alustasid koostööd

Alexela Gruppi kuuluvad Elektrimüügi AS ja AS Eesti Keskkonnateenused alustasid koostööd energia valdkonnas ning pakuvad klientidele võimalust sõlmida elektrileping Eesti Keskkonnateenuste teeninduspunktides.

Tulevikus pakutakse klientidele ka elektriteenuse ja jäätmekäitluse eest ühisarvet.

„Koostööd ajendas tegema ka fakt, et tänaseks juba üle aasta avatud elektriturg ei toimi nii nagu peaks. Selle normaalset toimimist takistab endiselt ühisarve puudumine. Tahame olla meievahelise ühisarvega elektriturul eeskujuks. Oleme elektri ja võrguteenuse ühtse arve nimel teiste mitte-võrguettevõtjatest elektrimüüjatega palju lobitööd teinud ning jätkame järjekindlalt,“ selgitas Elektrimüügi ASi juhatuse liige ja tegevjuht Jaak Urm.

„Elektrilepinguid sai Eesti Keskkonnateenuste esindustest sõlmida juba 1. aprillil,“ lisas AS Eesti Keskkonnateenuste juhatuse liige Argo Luude.

„Kui elektrimüügi ja jäätmeveo teenused saab liigitada kommunaalteenuste alla, siis grupipõhiselt on ühisnimetajat raske leida, sest Alexela Energia tegeleb nüüd lisaks kütuse, gaasi ja elektri müügile ka jäätmeveoga ning mine tea ehk tuleb kunagi ka selline aeg, kui saame klientidele pakkuda neid kõiki teenuseid ühe arve peal,“ täiendas Urm.

 

Osale arutelus

  • aripaev. ee

Toetajad

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Otto Bock Estonia otsib NÕUDLUSE PLANEERIMISE JA KLIENDIHALDUSE JUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

10. september 2017

NPM Silmet otsib TOOTMISJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Coma Investing otsib EKSPORDIMÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

31. august 2017

Käsi­raamatud