AS Palmako laiendab tootmist

Aiamajade tootja AS Palmako soetas Põltsamaal tootmiskompleksi, eesmärgiga laiendada oma tootmist.

26. septembril sõlmiti tehing, millega AS Palmako omandas OÜ-lt Green Window tootmiskinnistu Põltsamaal. Kompleksi suuruseks on 3,7 hektarit ning seal asuvate tootmis- ja administratiivhoonete pind ulatub ca 6000 ruutmeetrini. OÜ Green Window lõpetas nimetatud kompleksis oma tootmistegevuse sel kevadel.

„Keskpikas perspektiivis vajavad ruumi juurde nii aiamaja kui ka liimpuidu tootmised. Praeguste tootmismahtude juures töötame juba suhteliselt piiri peal ja ettevõtte orgaaniline kasv pole enam võimalik, mistõttu oleme juba mõnda aega ärikinnisvaraturul silma peal hoidnud,“ kommenteeris ostu Palmako juhataja Rain Raudsepp. „Kohe me tootmisega ei alusta, sest hooned vajavad renoveerimist ja kogu ala korrastamist. Esialgu oleme plaaninud meie jaoks uues kompleksis tootmisega alustada järgmisel sügisel.“

Palmako on Põhja-Euroopa üks juhtivaid freesprussist aiamajade tootja ja eksportija. Lisaks aiamajadele toodab ettevõte ka liimpuitu ja küttegraanuleid. Tehastes valmib aastas üle 40 000 puitmaja, ligi 30 000 m3 liimpuittooteid ja 30 000 tonni küttegraanuleid. Üle 95% toodangust eksporditakse, peamiselt Euroopasse.

Palmako tootmiskompleksid Tartumaal Kavastus ja Lääne-Virumaal Laekveres jätkavad freesprussist aiamajade, liimpuidu ja küttegraanuli tootmisega.

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Ferrometal otsib B2B KLIENDIHALDURIT

M-Partner HR OÜ

24. august 2017

NPM Silmet otsib TEHNIKAVALDKONNA HOOLDUSJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

NPM Silmet otsib TOOTMISJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Käsi­raamatud