Teet Soorm tutvustab RLK, Talleggi ja Ekseko integreerimist

AS Rakvere Lihakombinaat ja Äripäeva Tööstuse klubi ootavad kõiki huvilisi 19. juunil Lääne-Virumaale, kus Rakvere Lihakombinaadi (RLK) juhatuse esimees Teet Soorm tutvustab HKScan Baltikumi kogemusi grupi ettevõtete integreerimisel.

HKScan Baltikumi gruppi kuulub kokku viis ettevõtet: Eestis on nendeks Rakvere Lihakombinaat (RLK), Tallegg ja Ekseko, Lätis Rigas Miesnieks ning Leedus Klaipedos Maisto Mesos Produktai.

Grupi ettevõtete tegevuse muudab omanäoliseks see, et Teet Soorm ja tema meeskond juhivad Eestis üheaegselt koguni kolme erinevat ettevõtet: RLK, Tallegg ja Ekseko.

Kuidas on üles ehitatud ettevõtete  omavaheline sidumine ja millist kasu on sellest saadud, saab kuulata ja näha suve hakul toimuvas Äripäeva Tööstuse klubis „RLK, Talleggi ja Ekseko kogemused ettevõtete integreerimisel.“

Lisaks Teet Soormile võõrustab Tööstuse klubi HKScan Baltikumi ettevõtete äridirektor Margus Venelaine.

Tööstuse klubi toimub kolmapäeval, 19. juunil ASis Rakvere Lihakombinaat (Roodevälja küla, Sõmeru vald, Lääne-Virumaa) ning klubis osalemine maksab 68 eurot (km-ga 81,60 eurot).

Registreerimiseks saab osalusankeedi täita kuni 18. juunini SIIN, saata osalemissoovi oma andmetega meiliaadressile raigo.neudorf@aripaev.ee või helistades telefonil 51 69 747.


Klubi päevakava:

11.00-11.15 Kogunemine
11.15-11.30 RLK, Talleggi ja Ekseko tutvustus. Ettevõtete juhatuse esimees Teet Soorm
11.30-12.15 HKScan Baltikumi kogemused oma ettevõtete integreerimisel. Teet Soorm
12.15-13.00 Vestlusring kõigi osalejate osavõtul.  RLK, Talleggi ja Ekseko kogemusi tootmise ja müügi valdkonnas jagavad Teet Soorm ja äridirektor Margus Venelaine
13.00-13.45 Tutvumine Rakvere Lihakombinaadi tootmisega
13.45-14.00 Klubi kokkuvõte

 

 

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara