Kuidas valmivad tooted BMW-le, Volvole, Mercedesele ja VW-le?

31. mail toimub Äripäeva Tööstuse klubi ASis Mistra-Autex, kes tutvustab, kuidas valmivad tooted ettevõtte sellistele klientidele nagu Volvo, Volkswagen, BMW ja Mercedes.

Raasikul asuvat Mistra-Autexit on nimetatud Eesti rätsepaks, kelle tootmises valmivad erinevad tekstiilitooted, -lahendused ja –materjalid sellistele tuntud autotööstustele nagu BMW, Mercedes, Volvo ja Volkswagen.

Mistra-Autexil on ette näidata aastatepikkune kogemus pika logistikaahela haldamisel. Nimelt peab ettevõte juba 3 aastat enne seda, kui välja on tulemas uus automudel, sellele loodavate toodete tarbeks endale ise leidma sobiva tooraine, tegelema toote disaini ja tootearenduse ning katsetuste ja müügiga. Seega ei sünni Mistra-Autexi autotööstustele suunatud tooted mitte mõnes välisriigis vaid Raasikul ning seda rangelt reglementeeritud projektijuhtimise mudeli kohaselt.

Äripäeva Tööstuse klubi Mistra-Autexis: "Kuidas valmivad tooted tuntud automarkidele?“ toimub reedel, 31. mail ASis Mistra-Autex (Paju 2, Raasiku).

Tööstuse klubis osalemine maksab 68 eurot (km-ga 81.60 eurot).
Registreerimiseks saab osalusankeedi täita kuni 30. maini SIIN, saata osalemissoovi oma andmetega meiliaadressile raigo.neudorf@aripaev.ee või helistades telefonil 51 69 747.

Tööstuse klubi päevakava:

10.00-10.15 Kogunemine
10.15-10.30 Ettevõtte tutvustus. AS Mistra-Autex juhatuse esimees Priit Tamm
10.30-11.15 Toote eluetapid ideest müügini. Mistra-Autexi logistikaahela ülesehitust ja toimimist tutvustab ettevõtte juht Priit Tamm
11.15-12.00 Mistra-Autexi kogemused rahvusvaheliste projektide juhtimisel. Ülevaade antakse Mistra-Autexi kvaliteediosakonna ja projektijuhtimise osakonna poolt.
12.00-12.45 Tutvumine Mistra-Autexi tootmisega. Ekskursiooni juhib Priit Tamm
12.45-13.00 Klubi kokkuvõte


 

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

NPM Silmet otsib TOOTMISJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Ferrometal otsib B2B KLIENDIHALDURIT

M-Partner HR OÜ

24. august 2017

Coma Investing otsib EKSPORDIMÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

31. august 2017

Käsi­raamatud