Kuidas valmivad tooted BMW-le, Volvole, Mercedesele ja VW-le?

31. mail toimub Äripäeva Tööstuse klubi ASis Mistra-Autex, kes tutvustab, kuidas valmivad tooted ettevõtte sellistele klientidele nagu Volvo, Volkswagen, BMW ja Mercedes.

Raasikul asuvat Mistra-Autexit on nimetatud Eesti rätsepaks, kelle tootmises valmivad erinevad tekstiilitooted, -lahendused ja –materjalid sellistele tuntud autotööstustele nagu BMW, Mercedes, Volvo ja Volkswagen.

Mistra-Autexil on ette näidata aastatepikkune kogemus pika logistikaahela haldamisel. Nimelt peab ettevõte juba 3 aastat enne seda, kui välja on tulemas uus automudel, sellele loodavate toodete tarbeks endale ise leidma sobiva tooraine, tegelema toote disaini ja tootearenduse ning katsetuste ja müügiga. Seega ei sünni Mistra-Autexi autotööstustele suunatud tooted mitte mõnes välisriigis vaid Raasikul ning seda rangelt reglementeeritud projektijuhtimise mudeli kohaselt.

Äripäeva Tööstuse klubi Mistra-Autexis: "Kuidas valmivad tooted tuntud automarkidele?“ toimub reedel, 31. mail ASis Mistra-Autex (Paju 2, Raasiku).

Tööstuse klubis osalemine maksab 68 eurot (km-ga 81.60 eurot).
Registreerimiseks saab osalusankeedi täita kuni 30. maini SIIN, saata osalemissoovi oma andmetega meiliaadressile raigo.neudorf@aripaev.ee või helistades telefonil 51 69 747.

Tööstuse klubi päevakava:

10.00-10.15 Kogunemine
10.15-10.30 Ettevõtte tutvustus. AS Mistra-Autex juhatuse esimees Priit Tamm
10.30-11.15 Toote eluetapid ideest müügini. Mistra-Autexi logistikaahela ülesehitust ja toimimist tutvustab ettevõtte juht Priit Tamm
11.15-12.00 Mistra-Autexi kogemused rahvusvaheliste projektide juhtimisel. Ülevaade antakse Mistra-Autexi kvaliteediosakonna ja projektijuhtimise osakonna poolt.
12.00-12.45 Tutvumine Mistra-Autexi tootmisega. Ekskursiooni juhib Priit Tamm
12.45-13.00 Klubi kokkuvõte


 

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara