Puitmajade tootja Ökoehituse AS otsib ekspordi müügijuhti

Tartumaal Võnnus puitmajade tootmisega tegelev Ökoehituse AS suurendab ekspordimahtu ja otsib oma meeskonda ekspordi müügijuhti.

Ökoehituse ASi juhatuse esimehe Elari Kivisoo sõnul on seni tegutsetud peamiselt tootmisettevõttena ning firma toodang on eksportturgudele jõudnud läbi emafirma Mountain Loghome OÜ ja teiste Eesti edasimüüjate.

Nüüd on ettevõte seadnud eesmärgiks eksportturgudel laieneda ja selle esimeseks sammuks on ekspordi müügijuhi palkamine.

„Ettevõttes on teostatud märkimisväärsed investeeringud ja meil on kaks tootmisliini, mis on tänases olukorras alakoormatud.  Ökoehituse ASi tootmispotentsiaal on hetkel selgelt suurem kui me täna läbi Eesti edasimüüjate müüme,” põhjendas Kivisoo uue inimese otsimist.

Tema sõnul ulatus ettevõtte müügikäive möödunud aastal 750 000 euroni, kuid tänu olemasolevale tehnoloogiale on puitmajatootjal kasvupotentsiaali kuhjaga.

„Täna me kasutame vaid ühte tootmisliini ühes vahetuses ja kasvuruumi on palju. Täiesti reaalne oleks käivet kahe- või kolmekordistada,” lisas Kivisoo.

Olemasolevate müügikanalite kaudu on ettevõtte suurimateks eksportturgudeks täna Norra ja Jaapan. Iseseisvalt kavatseb Ökoehitus panustada müügitöös just Norra turule, kus ehitusturg kasvab ning inimeste elatustase on tugev.

„Kindlasti vaatame ka Kesk-Euroopa - näiteks Prantsusmaa – suunal. Samuti Soome ja Rootsi turg,” lisas Kivisoo.

Hetkel annab Ökoehituse AS tööd 9 inimesele.

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Coma Investing otsib EKSPORDIMÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

31. august 2017

Ferrometal otsib B2B KLIENDIHALDURIT

M-Partner HR OÜ

24. august 2017

NPM Silmet otsib TEHNIKAVALDKONNA HOOLDUSJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Käsi­raamatud