Eesti Energia müüs oma kinnistud ja hakkab üürnikuks

Eesti Energia müüs avalikul enampakkumisel Tallinnas asuvad Laki 24 ja Kadaka tee 63 kinnistud ja kolib oma töökohad järgmise aasta lõpuks ühtsele rendipinnale.

Müügipakkumisel osutus edukaimaks Eften Kinnisvarafond AS. Ühtlasi sõlmis Eesti Energia täna lepingu Raldon Arendus OÜga uue büroopinna rendiks aadressiga Pärnu mnt 139E alates 2014. aasta lõpust.

”Eesti Energia tegutseb Tallinnas hetkel viiel kontoripinnal. Kolimise eesmärk on tuua kõik need töötajad ühte büroosse kokku. See parandab kindlasti ettevõtte töökeskkonda,” kommenteeris Eesti Energia kinnisvara direktor Urmas Uiboaid.

Seni Eesti Energia omandis olnud Laki 24 ja Kadaka tee 63 kinnistute müügist teenitud tulu investeerib ettevõte oma põhitegevusse. ”Kuna oleme otsustanud põhitegevusest kõrvale jääva kinnisvara arendusse oma vahendeid mitte investeerida, siis ka Pärnu mnt büroos hakkame tegutsema rentnikena,” lisas Uiboaid.

Eesti Energia uus Pärnu mnt 139E asuv büroo valmib 2014. aasta lõpus. Üürileping sõlmiti 10-aastase tähtajaga. Kuni uue hoone valmimiseni jääb Eesti Energia nii Laki 24 asuvas peahoones kui ka Kadaka tee 63 asuvas teenindus- ja büroohoones rentnikuks.

2014. aasta lõpus, mil valmib Pärnu mnt 139E büroohoone, koondab ettevõte sinna seni Tallinnas erinevatel oma ja välistel üüripindadel asunud struktuuriüksused. Kadaka tee 63 kinnistule jääb ka pärast uue pinna valmimist tegutsema Elektrilevi. 

Eesti Energia poolt välja kuulutatud üüripäringule ligikaudu 7500 ruutmeetrise büroopinna leidmiseks laekus tähtajaks 17 pakkumist. Hankel said lisaks hinnale otsustavaks asukoht, parkimistingimused ning üldine vastavus Eesti Energia vajadustele.

 

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Arvamused ja blogid

Valdkonna töökuulutused

NPM Silmet otsib TOOTMISJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Coma Investing otsib EKSPORDIMÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

31. august 2017

NPM Silmet otsib TEHNIKAVALDKONNA HOOLDUSJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Käsi­raamatud