Saku Õlletehase juht Margus Kastein kogub Oktoberfestilt kogemusi

Saku Õlletehase esindajad eesotsas tehase juhi Margus Kasteiniga viibivad Münchenis toimuval Oktoberfestil, et leida uusi ideid ja kogemusi maailma suurimalt õllefestivalilt.

„Saksa õllekultuur, mida Oktoberfest esindab, on väga traditsiooniline. Seda näitab nii jookide serveerimine täpselt ühesugusel kujul, kui ka kindel toit õlle kõrvale – kartulisalat ja seakoot. Kui võrrelda seda eestlaste õllekultuuriga, siis meie oleme palju altimad proovima ja katsetama uusi maitseid ning samuti toite õlle juurde,“ rääkis Kastein. „Eestlased on ikka ka söögi-joogi osas innovatsioonirahvas.“

Oktoberfest kestab 22. septembrist kuni 7. oktoobrini. Prognooside kohaselt oodatakse Oktoberfestile tänavu seitset miljonit külastajat, kes peaksid ära jooma seitse miljonit liitrit õlut.

2011. aasta Oktoberfesti kohta on korraldajad avaldanud, et koos 7,5 miljoni liitri õllega söödi 522 821 grillkana ja 118 veist. Elektritarbimine oli sündmuse jooksul 2,95 miljonit kilovatt-tundi, gaasi tarbimine 205 000 kuupmeetrit ja vett tarbiti 100 000 kuupmeetrit.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Ferrometal otsib B2B KLIENDIHALDURIT

M-Partner HR OÜ

24. august 2017

NPM Silmet otsib TOOTMISJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

NPM Silmet otsib TEHNIKAVALDKONNA HOOLDUSJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Käsi­raamatud