Kuidas Kitman Thulema Venemaal eksporti kasvatab

AS Kitman Thulema sõlmis tänavu kevadel miljoni eurose lepingu Venemaal Neste tanklate sisustamiseks. Kitman Thulema juht Ilo Rannu jagab oma kogemusi, kuidas Venemaal äri ajada.

Eksport moodustas Kitman Thulema käibest 2011. aastal 56%. Soome, Läti, Leedu, Rootsi, Taani, Saksamaa ja Prantsusmaa kõrval on ettevõtte üks eksporditurg ka Venemaa. „Venemaa on Kitman Thulema jaoks väga atraktiivne turg. Paraku on sealne asjaajamine õigusruumist tulenevalt oluliselt keerulisem kui Euroopa riikides,” on Ilo Rannu öelnud. Kuid ta lisas, et just koostöö Nestega on andnud väärtusliku kogemuse, kuidas Venemaal äritegevust arendada.

11. septembril toimuval Äripäeva Tööstuse klubi Kitman Thulema külastusel räägivadki Ilo Rannu ja ettevõtte müügiosakonna juhataja Aivo Sikka Kitman Thulema kogemustest, kuidas Venemaal äritegevust arendada ning näitavad ka tootmist.

Äripäeva Tööstuse klubi „Kuidas Venemaal äritegevust arendada – Kitman Thulema kogemus” toimub 11. septembril ASis Kitman-Thulema (Kesk-Sõjamäe 3, Tallinn). Algus kell 10 ja orienteeruv lõpp kell 13.

Tööstuse klubis osalemine maksab 59 eurot (km-ga 70.80 eurot).

Registreerimiseks saab osalusankeedi täita kuni 10. septembrini SIIT.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

NPM Silmet otsib TEHNIKAVALDKONNA HOOLDUSJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

NPM Silmet otsib TOOTMISJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Ferrometal otsib B2B KLIENDIHALDURIT

M-Partner HR OÜ

24. august 2017

Käsi­raamatud