28 mai: Majandustarkvara aitab ABB alltöövõtjal töökohtade arvu vähendada

Metallitööstusettevõte Hyrles on tänu majandustarkvara kasutuselevõtmisega suutnud hoida kontoris töökohtade arvu ligi kolmandiku võrra väiksemana.

Kolm aastat Eestis tegutsenud Soome ettevõtte Hyrles OY tütarfirma otsustas kohe tegutsemise algusest Exceli asemel hakata kasutama majandustarkvara. Suuremate klientidega on ettevõte juurutanud tellimuste käsitlemise tagamiseks ühise majandustarkvaramooduli, mis võimaldab klientidel teha tellimusi oma arvutist otse Hyrlese tootmisprogrammi. Ettevõtte suurim klient on ABB. Hyrlese tegevjuhi Urmo Sisaski kinnitusel ei oleks neil võimalik ilma majandustarkvarata osasid kliente teenindada. „Suurkliendid nõuavad ERPi olemasolu,” ütleb Sisask.

Ta lisab, et kui neil ei oleks ettevõttes kasutusel majandustarkvara, siis peaks neil olema tänasel päeval kontoris kaks inimest rohkem tööl. Kokku on Hyrlesel praegu kontoris töötamas 7 inimest.

Sisask tutvustab Hyrlese kogemust majandustarkvara kasutamisest tööstusettevõttes ja investeeringuid, mis tõstsid Hyrlese efektiivsust 28. mail Äripäeva Tööstuse klubi ning Ostu ja Tarneahela Juhtimise Ühingu PROLOG ettevõtte külastusel.

Üritus toimub OÜs Hyrles, Kalmari tee 12, Karli küla, Rae vald, Harjumaa. Algus 28. mail kell 9.30 ja orienteeruv lõpp kell 12.30.

Äripäeva Tööstuse klubi ja PROLOGi Hyrlese külastus: "Kuidas saavutada maksimaalne efektiivsus tööstuses - ABB alltöövõtja HYRLES OÜ kogemus"

- milliseid võimalusi loob tööstusettevõttes majandustarkvara kasutamine?
- millised investeeringud tõstavad efektiivsust?

Tööstuse klubis osalemine maksab 59 eurot (km-ga 70.80 eurot). Osalemiseks saab kuni 25. maini registreeruda SIIT.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Coma Investing otsib EKSPORDIMÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

31. august 2017

NPM Silmet otsib TEHNIKAVALDKONNA HOOLDUSJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Ferrometal otsib B2B KLIENDIHALDURIT

M-Partner HR OÜ

24. august 2017

Käsi­raamatud