Premia viis Läti tütarde ühinemise lõpuni

AS Premia Foods kontserni ühingute hulka kuuluvad Läti tütarühingute SIA F.F.L.S. ja AS Premia FFL ühinemine viidi lõpule, teatas firma börsile.

SIA F.F.L.S. on Eesti tütarühingu AS Premia Tallinna Külmhoone 100%-line tütarettevõtja, mis omakorda kuulub 100% ulatuses AS Premia Foodsile. AS Premia Tallinna Külmhoone omab 61,85% AS Premia FFL aktsiatest ning SIA F.F.L.S. omab 38,15% AS Premia FFL aktsiatest.

21. detsembril 2011. a sõlmisid SIA F.F.L.S. ja AS Premia FFL ühinemislepingu ning ühinevate ühingute aktsionärid võtsid vastu otsused ühinemise kohta vastavalt Läti seadustele.

Ühinemislepingu kohaselt on AS Premia FFL ühendavaks ühinguks ning SIA F.F.L.S. ühendatakse AS-i Premia FFL. Ühinemisega antakse kogu SIA F.F.L.S. vara täielikult üle AS-le Premia FFL ning SIA F.F.L.S. loetakse lõppenuks pärast ühinemise lõpuleviimist.

SIA F.F.L.S. ja AS Premia FFL ühinemine registreeriti Läti äriregistris 29. märtsil 2012. a ning seega loetakse SIA F.F.L.S. ja AS Premia FFL ühinemine lõpuleviiduks.

 

Osale arutelus

  • Fredy-Edwin Esse

Toetajad

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Coma Investing otsib EKSPORDIMÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

31. august 2017

NPM Silmet otsib TEHNIKAVALDKONNA HOOLDUSJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

NPM Silmet otsib TOOTMISJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Käsi­raamatud