Premia viis Läti tütarde ühinemise lõpuni

AS Premia Foods kontserni ühingute hulka kuuluvad Läti tütarühingute SIA F.F.L.S. ja AS Premia FFL ühinemine viidi lõpule, teatas firma börsile.

SIA F.F.L.S. on Eesti tütarühingu AS Premia Tallinna Külmhoone 100%-line tütarettevõtja, mis omakorda kuulub 100% ulatuses AS Premia Foodsile. AS Premia Tallinna Külmhoone omab 61,85% AS Premia FFL aktsiatest ning SIA F.F.L.S. omab 38,15% AS Premia FFL aktsiatest.

21. detsembril 2011. a sõlmisid SIA F.F.L.S. ja AS Premia FFL ühinemislepingu ning ühinevate ühingute aktsionärid võtsid vastu otsused ühinemise kohta vastavalt Läti seadustele.

Ühinemislepingu kohaselt on AS Premia FFL ühendavaks ühinguks ning SIA F.F.L.S. ühendatakse AS-i Premia FFL. Ühinemisega antakse kogu SIA F.F.L.S. vara täielikult üle AS-le Premia FFL ning SIA F.F.L.S. loetakse lõppenuks pärast ühinemise lõpuleviimist.

SIA F.F.L.S. ja AS Premia FFL ühinemine registreeriti Läti äriregistris 29. märtsil 2012. a ning seega loetakse SIA F.F.L.S. ja AS Premia FFL ühinemine lõpuleviiduks.

 

Osale arutelus

  • Fredy-Edwin Esse

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Arvamused ja blogid

Valdkonna töökuulutused

Saarioinen Eesti otsib TOOTMISJUHTI

M-Partner HR OÜ

09. märts 2018

Artekom otsib B2B MÜÜGISPETSIALISTI

M-Partner HR OÜ

05. märts 2018

Teabevara