Kuidas tootmises materjalide käibekiirus kahekordistada

AS PKC Eesti räägib Tööstuse klubis, kuidas on nad läbi parema planeerimise ja kadude vähendamise tootmises tõstnud efektiivsust. Õnnestunuim saavutus on materjalide käibekiiruse tõstmine üle kahe korra.

10. veebruaril külastab Äripäeva Tööstuse klubi eelmisel aastal Eesti Edukaimate Ettevõtete edetabeli võitnud elektroonika- ja elektriseadmete tootjat ASi PKC Eesti. Ettevõtte juhatuse esimees Jani Kiljala, tootmise divisjoni juht Lauri Rohtoja ja tootmise arendusjuht Rain Lindus räägivad, kuidas on nad suurendanud tootmise efektiivsust parema planeerimisega ning kuidas vähendanud tootmises kadusid.

PKC Eestis on tootmise efektiivsuse parendamisega sihiteadlikult tegeletud 2006. aastast. Rohtoja nimetab selle ajaga saavutatust üheks parimaks tulemuseks materjalide käibekiiruse kasvamist 80 päevalt 39 päevale. Lindus lisab, et samas on ettevõttel paljusid imestamapanev tarnekindlus, mis on tõusnud üle 99%.

PKC Eesti kogemusi kuuleb ja näeb tootmises tehtut 10. veebruari Tööstuse klubi külastusel. Üritus toimub PKC Eesti tehases, Paldiski mnt 31, Keila. Algus kell 10.00 ja orienteeruv lõpp kell 13.00.

Äripäeva Tööstuse klubi PKC Eesti külastuse päevakava:
10.00-10.15 Kogunemine
10.15-11.30 „Kuidas kasvatada tootmisettevõttes efektiivsust läbi parema planeerimise ja kadude vähendamise, PKC Eesti näitel“
- juhatuse esimees Jani Kiljala
- tootmise divisjoni juht Lauri Rohtoja
- tootmise arendusjuht Rain Lindus
11.30-12.30 PKC Eesti tootmise külastus
12.30-13.00 Toetused tootmise efektiivsuse tõstmiseks, Innopolis Konsultatsioonid

Tööstuse klubis osalemine maksab 59 eurot (km-ga 70.80 eurot). Osalemiseks saab kuni 8. veebruarini registreeruda (vabade kohtade olemasolul) SIIT.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara