Ekspordirevolutsioonil osaleb enim puidu- ja masinatööstusettevõtteid

Tänavuse Ekspordirevolutsiooni programmi vastu on enim huvi tundnud puidutootmisettevõtteid, järgneb masinatööstus. Kokku on tõsisemat huvi tundnud üle 40 ettevõtte.

Programmi pürib ka mitu ettevõtet toiduainetööstusest ja trükitööstusest, samuti on esindatud tekstiilitööstus. „Programmiga liitumise otsuse peab tegema kiiresti, kuna kandideerimine lõppeb juba jaanuari lõpus, seda enam on meil hea meel, et huvi ettevõtete seas on küllalt suur,“ lausus Ekspordirevolutsiooni koolitusprogrammi läbi viiva Marketingi Instituudi juht Anu-Mall Naarits.

„Kuigi praeguseks avalduse esitanute seas on esindatud kümmekonna eri valdkonna ettevõtted, on näiteks puidutööstusest lausa viis firmat, nende seas nii majade, uste-akende, mööbli jms valmistajaid. Metalli- ja masinatööstus on esindatud nelja ettevõttega,“ täiendas Naarits.

Piirkondadest on kõige rohkem ettevõtteid Harjumaalt, järgnevad Tartu-, Järva-, Lääne-Viru-, Lääne- ja Põlvamaa.

Ekspordirevolutsiooni programm, mida finantseerivad EAS ja Euroopa Sotsiaalfond ning viivad ellu Marketingi Instituut ja ITM Worldwide, loodab avalduste arvult korrata möödunudaastast tulemust.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Teabevara