Cleveroni postipakiautomaadid jõudsid Ukrainasse

Eile avati Ukrainas postipakiautomaatide pilootvõrk, milles kasutatakse Eestis väljatöötatud ja toodetud OÜ Cleveron pakiautomaate.

Kiievis avatud PickPoint’i pilootvõrgus on esialgu 5 pakiautomaati. Esimeses etapis on plaanis Kiievis väljaarendada võrk 25 automaadiga. Teises etapis rajatakse võrk ka teistesse Ukraina miljonilinnadesse. OÜ Cleveron juhatuse liige Arno Kütt kinnitas, et nad saadavad veel sellel aastal Ukrainasse pakiautomaate lisaks. „On veel turge, kuhu sellel aastal pakiautomaate plaanime müüa. Kuna aga lepingulised läbirääkimised ei ole veel sellises järgus, et neid avalikustada, siis täpsemat infot praegu anda ei saa,“ lisas Kütt.

Cleveroni suurim turg on Venemaa, kuhu praeguseks on müüdud 120 pakiautomaati. Kütt ütles, et Venemaa partner on juba eelmisel kevadel avalikult väja öelnud, et 2015. aastaks planeeritakse Venemaale üle 2000 pakiautomaadi.

Eelmisel aastal tootis Cleveron pakiautomaate Eestisse, Soome, Venemaale ja Ukrainasse. Toodetud pakiautomaatide arv jäi Küti andmetel 100 ja 200 vahele.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Teabevara