IT lahendused muudavad tootmise efektiivsemaks

Jaak Lavin viib Äripäeva Koolituskeskuses läbi koolituse, milles räägib, kuidas IT lahenduste abil muuta tootmine efektiivsemaks.

3. novembril toimuval koolitusel „IT lahendused tootmisettevõttes. Kas IT lahendused aitavad tõsta tootmisettevõtte efektiivsust“ räägib Jaak Lavin, millist kasu annab IT lahenduste kasutuselevõtmine tootmisettevõttes, kuidas siduda tehnoloogilised IT lahendused ettevõtte majandustarkvara lahendustega, milliseid tarkvaralahendusi ettevõte vajab ja kuidas leida õiged lahendused ning kuidas luua ettevõttes terviklik IT lahendus. Lavini kinnitusel otsivad just nendele küsimustele ettevõtted tihti vastuseid.

Vastuste andmiseks on koolitus suunatud tootmisettevõtete kesk- ja esmatasandi juhtidele,  kes oma juhtimistöös puutuvad kokku IT lahendustega või osalevad ettevõtte, valdkonna või osakonna tarkvaralahenduse väljatöötamise ja juurutamise protsessis. Koolituse korraldajad leiavad, et õpusest peaksid osavõtma kõik innovaatilised insenerid, kelle tööülesanded on seotud IT lahenduste kasutamise ja informatsiooni edastamisega oma tegevuse tulemuste kohta. Samuti töötajad, kes on huvitatud, kuidas oma ettevõtte osakonna valdkonna tööd paremini organiseerida, kasutades selleks IT lahenduste erinevaid võimalusi.

Täpsemat infot koolitusprogrammi kohta leiab SIIT. Koolitus toimub 3. Novembril. Ühepäevase koolituse hind on 279 eurot + käibemaks. Registreerida saab koolituskeskus@aripaev.ee või täites registreeririmisvormi SIIT.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Otto Bock Estonia otsib NÕUDLUSE PLANEERIMISE JA KLIENDIHALDUSE JUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

10. september 2017

Coma Investing otsib EKSPORDIMÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

31. august 2017

NPM Silmet otsib TOOTMISJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Käsi­raamatud