Lindström Eesti müügidirektor juhib müüki Aasias

Lindström Eesti müügidirektor Vahur Vanker määrati töörõivaste üüriteenuse arendusprojekti müügijuhiks Indias ja Hiinas.

Vanker on töötanud Lindström Eesti müügidirektorina üle nelja aasta. Enne seda on ta töötanud OÜ Salesforce piirkondliku müügijuhina.

Eestis vastutab Vanker töörõivaste teenuste eest. Hiinas ja Indias on ta vastutav müügijuhtimise auditeerimise ja toetuse eest, ehk tema ülesandeks on hinnata ja arendada sealseid müügiüksusi. “Töörõivaste üüriteenus on uus kontseptsioon Aasias. Seepärast on meie peamine väljakutse tutvustada seda teenust turul ning tuua välja lihtsa ja usaldusväärse töörõivaste renditeenuse kasud,” ütles Vanker.

Perefirma Lindström asutati Soomes 1848. aastal. Praegu tegutseb tekstiiliteenuste pakkuja 20s Euroopa ja Aasia riigis. Lindström annab tööd rohkem kui 2400 inimesele. Grupi käive oli 2010. aastal 249 miljonit eurot.

Eestis alustas Lindström tegevust 1992. aastal. Ettevõttel on teeninduskeskused Tallinnas, Tartus ja Lool. Eestis on Lindströmil umbes 100 töötajat.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Arvamused ja blogid

Valdkonna töökuulutused

HILTI is looking for a SALES REPRESENTATIVE

Manpower OÜ

03. november 2017

Tööstusliidrid

Teabevara