Net Group laieneb Saksamaale

Net Group allkirjastas firmaga Dynamic Utilities GmbH lepingu, mille järgi müüakse Saksa turul e-kaubandusrakenduste ja energiaportaalide vahendusel Syneralli energialahendusi.

Dynamic Utilitiesi mitmekesistab koostöö Syneralliga oluliselt nende Saksamaal pakutavaid energialahendusi. Synerall annab Saksamaal lisaväärtuse uutele energiaprotsessidele ning suurendab ühtlasi energiaklientide tulumudelite võimalusi.

"Saksamaa on meie jaoks väga oluline turg," ütles Syneralli müügi- ja turundusdirektor Michael Zinsmeister. "Partnerlus sedavõrd lugupeetud ja aktiivse ettevõttega nagu Dynamic Utilities avaldab kindlasti positiivset mõju meie tegevusele ja müügimahtudele Saksa turul," kommenteeris Zinsmeister.

Mis on mis:

Net Group OÜ on Eesti erakapitalil põhinev uue põlvkonna infotehnoloogia ettevõte, mille eesmärk on olla juhtiv infojuhtimise ning -haldamise riist- ja tarkvaralisi lahendusi pakkuv ettevõte Eestis, Balti riikides. Eesmärgid saavutatakse kõrgete eetiliste hoiakute, professionaalse juhtimise ja pakutavate lahenduste ning motiveeritud töötajate ning partnerite vahelise koostööga.

Net Group välja töötatud läbipaistev ettevõtlusrakendus Synerall on mõeldud energiaturul aktiivselt osalevatele ettevõtetele. Syneralli uus, interaktiivne ja kasutajasõbralik veebiportaal pakub võimalusi energia-alaste andmete täielikuks visualiseerimiseks ja läbipaistvuse tagamiseks, kajastades era- ja ärisektori klientide tarbimismahtusid. Syneralli abiga on tarbijatel võimalik oma energiatarbimist ja sellega seonduvat informatsiooni igal ajal jälgida, rakendades reaalajas toimivaid kontrollimehhanisme kas Interneti või nutitelefonide vahendusel.

 

Osale arutelus

  • Alyona Stadnik

Toetajad

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

NPM Silmet otsib TOOTMISJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

NPM Silmet otsib TEHNIKAVALDKONNA HOOLDUSJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Ferrometal otsib B2B KLIENDIHALDURIT

M-Partner HR OÜ

24. august 2017

Käsi­raamatud