Altia kontserni Baltikumi juhiks sai Kristel Mets

Altia kontserni Baltikumi tegevusstruktuuri muudatusest tulenevalt määrati senine Läti tütarettevõtte SIA Mobil Plus tegevdirektor Kristel Mets Altia Baltikumi direktoriks.

Kristel Mets on edaspidi vastutav nii Altia Eesti ASi  kui ka SIA Mobil Plus eest. Altia Eesti ASi senine tegevdirektor Ivar Aus lahkus ametist 31. detsembril 2010, teatas ettevõte.

“Kristel Mets on näidanud tugevat motivatsiooni ja põhjalikke ärikogemusi oma eelmisel töökohal SIA Mobil Plus tegevdirektorina, mistõttu olen veendunud, et ta saavutab meie eesmärgid ka kogu Balti regiooni juhtides,“ kommenteerib muudatust Altia avatud turgude direktor S¸ren Qvist.

Altia Eesti AS kuulub rahvusvahelisse kontserni Altia Corporation, mis omab laia tootmis-, müügi- ja logistikavõrgustiku Põhjamaades ja Baltikumis. Altia Corporation’i iga-aastane müügitulu on ligi 500 miljonit eurot ning tööd antakse enam kui 1200 inimesele.

Altia Eesti AS toodab ja turustab nii madala alkoholisisaldusega kui kangeid alkohoolseid jooke, sh Saaremaa Vodkat ja Eesti Standard Vodkat.

 

 

Osale arutelus

  • Silvia Kruusmaa

Toetajad

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Otto Bock Estonia otsib NÕUDLUSE PLANEERIMISE JA KLIENDIHALDUSE JUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

10. september 2017

Ferrometal otsib B2B KLIENDIHALDURIT

M-Partner HR OÜ

24. august 2017

NPM Silmet otsib TOOTMISJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Käsi­raamatud