Käo, Kunila ja Järving ostsid Thulema kaubamärgi

Jüri Käole, Enn Kunilale ja Andres Järvingule kuuluv kaubandussisustuse arendaja ning tootja AS Kitman omandas Thulema kaubamärgi.

Kitmani teatel on Thulema Eestis hästi tuntud kui juhtiv ühiskondliku ja büroomööbli kaubamärk, mis on võitnud positiivset tähelepanu ka rahvusvahelisel tasandil. Kitmani juhi Ilo Rannu sõnul toetab Thulema kaubamärk Kitmani pikaajalist strateegilist plaani laienemaks enam ühiskondliku ja büroomööbliturul.

"Thulema kaubamärk aitab tõsta meie konkurentsivõimet ja võita märksa suuremaid ning vastutusrikkamaid projekte. Samuti toetame vajadusel seniseid Thulema kliente oma soetatud mööbli täiendamisel või vahetamisel," sõnas Rannu. Plaanime Thulema kaubamärgiga tulla välja erinevate büroo- ja ühiskondliku mööbli seeriatega, lisas ta.

Kitman ekspordib oma toodangut Soome, Taani, Rootsi, Saksamaale, Prantsusmaale, Venemaale ning Lätisse. Aastas toodetud kaubandussisustust paigaldatakse üle 250 000 m².

Kitmanil on tütarettevõtted Soomes ja Lätis. Kitman kuulub täielikult Eesti kapitalile,
ettevõtte ainuomanik on valdusfirma NG Investeeringud, selle suuromanikeks on Jüri Käo, Enn Kunila ja Andres Järving. Kitman grupi käive mullu oli 142 miljonit krooni.

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Teabevara