Raitwood investeerib 30 miljonit krooni

Eesti suurimaid höövlitööstusi AS Rait käivitas maikuus tootmise täisautomaatselt häälestuval höövelseadmel, mis on esimene etapp ligi 30 miljoni kroonisest investeeringuprojektist.

AS Rait juhatuse esimehe Ivar Dembovski sõnul suurendatakse investeeringuga ekspordimahtu pea poole võrra.

Investeeringu tulemusel asendati höövelliini põhiseade CNC-juhtimisega höövelpingiga. Sarnaseid Weinig grupi seadmeid on maailmas seni käivitatud vaid mõned. Parenduste järgmises etapis tehakse olulisi täiendusi tootmisliini. 

Investeeringu eesmärk on suurendada paindlikkust klientide teenindamisel, vähendada ajakadusid tootmises ning viia toodete töötluskvaliteet uuele tasemele.

AS Rait tegeleb puidu töötlemisega aastast 1991 ning annab täna tööd kokku 99 inimesele tootmises Tartumaal Reolas ning müügiladudes RAITWOOD Puiduterminalides Reolas ja Harkus.

RAITWOOD kaubamärgi all turustatakse põhjamaisest okaspuust sise- ja välisviimistlusmaterjale (sise- ja välisvoodrilauad, põranda- ja terrassilauad, karkassipuit) paljudes Euroopa ja Aasia riikides. AS Rait on Eesti Metsatööstuse Liidu ning Puuinfo asutajaliige.

Osale arutelus

  • Kadrin Karner

Toetajad

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Otto Bock Estonia otsib NÕUDLUSE PLANEERIMISE JA KLIENDIHALDUSE JUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

10. september 2017

Ferrometal otsib B2B KLIENDIHALDURIT

M-Partner HR OÜ

24. august 2017

NPM Silmet otsib TEHNIKAVALDKONNA HOOLDUSJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Käsi­raamatud