VKG sai uue finantsjuhi

Alates 31. augustist on VKG
finantsdirektoriks ja juhatuse aseesimeheks VKG Elektrivõrgud OÜ juhatuse liige
ja tegevjuht Ahti Puur.

Ahti Puur on töötanud VKG meeskonnas üle kolme aasta mil kontserni poolt said ostetud kaks tuntud Narva ettevõtet: AS Narva Elektrivõrk ja Narva Elektriehitus AS (praegu VKG Elektrivõrgud OÜ ja VKG Elektriehitus AS). Seoses endise VKG finantsdirektori Priit Rohumaa juhatuse esimeheks nimetamisega mais 2009 kuulutati välja konkurss uue finantsdirektori leidmiseks ning sobiv kandidatuur kinnitati juhtkonna poolt augusti keskpaigas.

„Eesti ühe suurema ettevõtte ambitsioonid ja arenguperspektiivid pakuvad küllaldaselt võimalusi eneseteostuseks. Kolme tegutsemisaasta jooksul VKG kontsernis olen hakanud kõrgelt hindama siin töötavaid inimesi ja ettevõtte arenguvõimalusi ning usun, et selle ametikohaga on mulle antud võimalus kõigele sellele kaasa aidata ning väga palju ära teha,“ ütles VKG finantsdirektor ja juhatuse aseesimees Ahti Puur.

Puur on aktiivselt tegev mitmetes ühiskondlikes ettevõtmistes, sealhulgas Jõujaamade ja Kaugkütte Ühingu ning Elektrienergia Suurtarbijate Liidu juhatuste liige, regionaalekspert Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuses, samuti Rootsi Kuningriigi aukonsul Narvas.

Ahti Puur oli enne VKG kontserni tööle asumist AS-s Getz Eesti finantsjuht, AS-s Narva Elektrivõrk finantsdirektor, hiljem juhatuse esimees. 2006. aastast on Ahti Puur AS-i VKG Elektrivõrgud juhatuse liige ja tegevjuht.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Teabevara