Zincpot sai kolm ISO sertifikaati

Paldiskis tegutsev
kuumtsinkimisettevõte Zincpot (AS Paldiski Tsingipada) vastab peale edukalt
kulgenud ISO auditeid rahvusvaheliste standardite kohasele integreeritud
juhtimissüsteemile, teatas ettevõte.

Bureau Veritas omistas Zincpotile kvaliteedisertifikaadi ISO 9001:2008, keskkonnasertifikaadi ISO 14001:2004 ning töötervishoiu ja tööohutuse sertifikaadi OHSAS 18001:2007.

"Moodsa metallitöötlemisettevõttena peame järgima parimaid standardeid, sest neid peavad tellimuste esitamisel oluliseks nii kodumaised, aga eriti välismaised kliendid. Läbiviidud ISO auditid näitasid, et Zincpot vastab kõrgetele kvaliteedi-, keskkonna- ning töötervishoiu ja -ohutuse nõudmistele," kommenteeris Zincpoti tegevjuht Peeter Poolake.

Zincpotil on ka keskkonnakompleksluba, millega ettevõte täidab kõrgeimaid Euroopa Liidu direktiivi nõuded.

Zincpoti uusim investeering on Balti riikides ainulaadne teraskonstruktsioonide kuumtsinkimine koos passiveerimisega. Passiveerimise käigus saab tsingitud pind omakorda oksüdeerumiskaitse, mis loob head tehnilised eeldused tsingitud pinna värvimiseks.

Ettevõte pakub piirkonna metallitööstusettevõtetele terase korrosioonikaitse teenust kuumtsinkimise meetodil, olles täna valdkonna kõige moodsama ja keskkonnasõbralikuma sisseseadega kuumtsinkimistehas Põhja- ja Baltimaades. Zincpoti tsinkimisvann on 7 meetrit pikk, 1,5 meetrit lai ja 2,8 meetrit sügav ning tsingitava detaili maksimaalne kaal 5,3 tonni.

Zincpot kuulub alates maikuust Eesti Kaubandus-Tööstuskotta ning Eesti Masinatööstuse Liitu.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

METEC otsib musta metalli keevituse osakonna TOOTMISJUHTI

Tripod Grupp OÜ

30. september 2018

Teabevara