Kalevi kommi sees oli kirjaklamber

Eelmisel nädalal kingituseks ilusa
Maiuspala kommikarbi saanud Saaremaa naise üllatus oli suur, kui ta oli kommi
suhu pistnud ning selle seest kirjaklambri leidis.

"Hakkasin ühte kommi sööma ja tundsin, et midagi imelikku seal sees on," rääkis Oma Saarele anonüümseks jääda soovinud naine (nimi toimetusele teada) eelmisel nädalal aset leidnud juhtumist.
Klambrit kommi pähe närides naise suu õnneks siiski viga ei saanud vaatamata sellele, et ta kohe alguses aru ei saanud, millise võõrkehaga on tegemist.

Naine võttis eseme suust välja, puhastas ðokolaadist ja avastas, et tegemist on päris tavalise väikese kirjaklambriga, mis oli täiesti terve.

Maiuspala kommide tootja Kalev Chocolate Factory lubas kliendile asendustoote saata ja tõhustada kontrolli toodete kvaliteedi üle.

"Tegemist on kindlasti kahetsusväärse juhtumiga ja me vabandame tarbija ees ning soovime talle saata ka asendustoote," ütles Oma Saarele Kalev Chocolate Factory kommunikatsioonijuht Karin Leemet.

Karin Leemeti sõnul on tooteliinidele võõrkehade leidmiseks ja toote kvaliteedi tagamiseks paigaldatud sõelad ja magnetid. Lisaks on tootmisliinide lõpus veel metallidetektorid, et kontrollida, ega tootesse mõnd metallilist võõrkeha sattunud ole.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Teabevara