Eesti Energia hakkab kodudes pistikupesasid paigaldama

Alates tänasest vahetab Eesti Energia
nii kodudes kui firmades elektritöid pistikupesa paigaldusest kuni
elektriprojekti nõudva tööni. Seni tegi Eesti Energia töid vaid oma
elektrivõrgus kuni kliendi elektrikilbini, teatas suurfirma.

“Tegemist on teenusega, mida kliendid on Eesti Energialt juba ammu oodanud ning mida oleme nüüd valmis pakkuma,” kommenteeris Eesti Energia juhatuse liige Margus Rink. “Oleme seadnud eesmärgiks pakkuda kliendile kõiki elektri tarbimisega seotud teenuseid,” selgitas Rink. “Meie uuringud näitasid, et elektritööde tegemiseks otsivad kliendid abi eelkõige ehitustööga kokku puutunud tuttavatelt. Nüüd saab korraliku garantiiga töö tellida Eesti Energialt,” lisas Rink.

Elektritöö saab tellida Eesti Energia klienditelefonilt 1545, Eesti Energia veebilehelt või teenindusbüroost. Elektritöö teostamise aeg lepitakse kliendiga kokku hiljemalt kahe tööpäeva jooksul. Elektrisüsteemi ootamatute rikete puhul reageerib Eesti Energia rikkebrigaad vajadusel koheselt ja ööpäevaringselt.

Eesti Energia ainuke energiafirma Eestis ja ka Balti regioonis, kes omab terviklikku energeetikavaldkonna väärtusahelat põlevkivi kaevandamisest, elektri ja soojuse tootmisest, ülekandevõrgust kuni klienditeeninduseni ning elektritööde teostamiseni kliendi kodus.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara