Vladimir Panovi kuupalk 45 000 krooni

Aasta eest Tallinna Soojust juhtima asunud
Vladimir Panov teenis üheksa kuuga 403 681 krooni, selgub Tallinna linna
osalusega äriühingute palgaandmetest. Panovi kuupalgaks teeb see ligi 45 000
krooni.

Koos juhatajaga on Tallinna Soojuses vaid neli töötajat, ent nõukogus istub viis keskerakondlasest poliitikut. Nõukogu esimees Elmar Sepp teenis eelmisel aastal kokku 78 300 krooni ning lihtliikmed 52 200 krooni. Lisaks Sepale on nõukogus veel abilinnapea Deniss Boroditð ning linnavolikogu liikmed Rene Reinmann, Juri Poljakov ja Ruslana Veber.

2007. aasta majandusaruande järgi olid Tallinna Soojuse üldhalduskulud 3,06 miljonit ning muud ärikulud 1,5 miljonit krooni. Teabepäringule need summad üksikasjalikumalt avada, vastas ettevõtte jurist Enn Tonka, et Tallinna Soojus pole teabevaldajaks avaliku teabe seaduse § 5 tähenduses. Tallinna Soojus ei täida seaduse või muul alusel avalikke ülesandeid ning tulenevalt avaliku teabe seaduse §st 23 lg 2 p 2 Tallinna Soojus teabenõudes nõutavaid andmeid ei väljasta, märkis Tonka.

Tallinna Soojus andis oma varad 2001. aastal kolmekümneks aastaks Tallinna Küttele rendile ning sellest peale on ettevõtte põhitegevuseks rendi- ja operaatorlepingu täitmise jälgimine.

Osale arutelus

  • Koit Brinkmann

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara