Tere joodab jätkuvalt Kalevit

Kalev Chocolate Factory juhatuse liige Mait
Nilson ütles, et tänase hommiku jooksul on juba mitu Tere piimakogumisautot
kommitehasesse vett vedanud.

Nilsoni sõnul oleks Rae valla vee-ettevõte AS Elveso, mis eile varahommikul kommivabriku veekraanid kinni keeras, võla kiiremini kätte saanud, kui poleks sellist sammu astunud.

Tema kinnitusel lõpetati eile hommikul pärast vee kadumist kommitsehhis töö järk-järgult. "Seda, kas mõni tooraine või valmistoode vee kinnikeeramise tõttu riknes, hindame hiljem. Täna meil graafikujärgset kommitootmispäeva ei ole, töötavad ainult ettevalmistusjaoskond ja ladu väljastab valmistoodangut," rääkis Nilson. Kalevi kommivabrik töötab kevadperioodil neli päeva nädalas kümnetunniste vahetustega.

Nilsoni sõnul tekitab veepuudus Kalevile kahtlemata probleeme. "Kui meil tavapäraselt kulub päevas 100-200 tonni vett, siis nüüd peame selle Tallinnast kohale vedama. See tähendab nii majanduslikku kahju kui logistilisi muresid. Kergem oleks ju torudest vett võtta," nentis vabriku juhatuse liige.

Konkurentsiametisse laekus täna hommikul ASi Kalev kaebus Rae valla ainsa veefirma vastu. Amet võttis selle menetlusse, vee-ettevõttel on kümme päeva aega nende teabenõudele vastamiseks.

Kalev leiab, et Põrguväljal asuva tehase veekraani kinni keeranud Elveso kuritarvitab oma turgu valitsevat seisundit, ja nõuab veemüügi jätkamist.

Tere piimakogumisauto eile Kalevi kommitsehhi vett toomas Tere piimakogumisauto eile Kalevi kommitsehhi vett toomas

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Teabevara