Eesti Energia ootab enne hinnamuutusi elektrinäite

Alates 1. märtsist kehtib Eesti Energia uus
hinnakiri. Elektrienergia hinnas muutusi ei ole, 5% võrra alanevad võrguteenuste
hinnad. Uue hinnakirja jõustumisega seoses ootab Eesti Energia elektrinäite kuni
8. märtsini.

Näitude teatamise ajaks avab Eesti Energia tariifitelefoni numbril 1546, teatas firma. Sel telefoninumbril saab teatada elektriarvesti näitu, küsida infot hinnapakettide kohta ja teatada hinnapaketi vahetuse soovist. Tariifitelefon lühinumbril 1546 töötab kuni 8. märtsini, E-R kl 8-21 ja L kl 9-17. Eesti Energia palub kõikidel klientidel teatada veebruarikuu lõpu seisuga elektriarvesti näidud kuni 8.märtsini.

Elektrinäite on võimalik teatada ka kasutades ühte järgnevatest võimalustest:

· EE kodulehekülg www.energia.ee
· e-teenus internetis
· SMS lühinumbrile 1545
· tariifitelefon 1546
· e-kiri aadressile naidud@energia.ee või
· näidutelefon 800 4545 (24h, lauatelefonilt).


Eesti Energia soovitab ooteaegade vältimiseks kasutada mobiilseid, iseteenindavaid ja e-kanaleid. Eesti Energia hinnakirjad ja info on saadaval ka kodulehel www.energia.ee, tariifitelefonil 1546 ning klienditeenindusbüroodes.

2008. aastal muutub elektri hind kliendile kokku kolmel korral, sest erinevad elektrienergia hinnaosad selguvad seoses konkurentsiameti otsustusprotsessiga erinevatel aegadel.

Esimene hinnamuutus oli tingitud riigikogu otsusest, mille kohaselt hakkas 1. jaanuarist kehtima uus elektriaktsiis ja täpsustatud taastuvenergia tasud.

Teine muutus toimubki nüüd, 1. märtsil kui vastavalt konkurentsiameti kinnitusele hakkavad kehtima madalamad võrgutasud.

Kolmas muutus puudutab elektrienergia tootmise hinna täpsustusi, mis hetkel on veel konkurentsiametis ülevaatamisel ja mis eelduste kohaselt võiksid jõustuda 1. juulist. Elektrienergia hinna kinnitamise järel tehakse sellest lähtuvalt ka võrgutasude ümberarvutus ja arvutatakse välja uued Eesti Energia klientide hinnapaketid.

Osale arutelus

  • Mariliis Pinn

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara