Indrek Luukas müüs enamusosaluse Ilmarises

Aadu Luukase Sihtasutuse looja ja poeg
Indrek Luukas müüs enamusosaluse metallkonstruktsioone valmistavas firmas
Ilmarine.

Ilmarise vähemusomanik Karel Saar kommenteeris aripaev.ee-le, et tema tegi Luukasele ettepaneku osalus välja osta. "Hinda ei ole ma nõus avalikustama, aga esindan siin soodsa ostja poolt," möönis ta.

Saar tõi Indrek Luukase müügiotsuse põhjusena välja selle, et tema elus on isa surmaga seoses palju muutunud ja, et Ilmaris sai asutatud just koos Aadu Luukasega.

Ilmarise tegemiste kohta märkis Saar, et hetkel proovitakse kasvavale nõudlusele järele jõuda.

"Võrreldes eelmise aastaga oleme kindlasti kasvatanud teist niipalju juurde. Tähtsaim on hetkel meie enda toomishoone, mille olemasolevad tehnilised tingimused ja võimalused ei vasta enam meie vajadustele ja nõuetele. Suuremad objektid on hetkel Tallinna Sadamas. Oleme alustanud koostööd ka Eesti Ehitusega," kommenteeris ta ning lisas, et mullu sai võetud suureks sihiks ehitusturule sisenemine ja see on tänaseks ka teostatud.

Tänaseks on Ilmarise ehitusturu maht tema sõnul kasvanud kümme korda. Mullu oli ehituse osakaal 2 miljonit krooni, sel aastal loodetakse saavutada juba 30 miljonit krooni.

Ilmarine AS põhitegevusalaks on metallitöötlemine ja tootmine. Turusegmendiks terasest masinaehitus, metallkonstruktsioonid, laevadetailid ja alumiinium konstruktsioonid.

Ettevõtte aktsiakapital on 2,2 miljonit.

Osale arutelus

  • Annika Matson

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara