Kruuda: Vene turule mõeldes meenub esimese asjana rubla

Piimanduskontserni Tere
ümberstruktureerimise tulemusel sai ASist Tere piima varumise, töötlemise ja
piimatoodete müügiga seotud tegevusi koondav tütarettevõte, mis kuulub ASile
Rubla.

Rublat juhib senine Tere juht Oliver Kruuda, Tere juhiks nimetati Ülo Kivine, kes on piimatööstuses töötanud alates 1995. aastast ja olnud ligi seitse aastat ettevõtte tootmisdirektor.

Holdingfirma Rubla nime valikut kommenteerides ütles Kruuda, et suurt Vene turgu silmas pidades on rubla esimene asi, mis inimestele meenub. "Ka selle nime tuntuse kasvatamine on oluliselt lihtsam ja odavam kui mis tahes brändi kopsakas reklaamieelarve. Pakun, et sõna rubla aidatud tuntus Eestis on suurusjärgus 95 protsenti, Vene turust ma siinkohal üldse ei räägiks," põhjendas ettevõtja.

Kruuda ütles, et kontserni tegevuste viimine eraldi tütarettevõtetesse õigustas end Kalevi puhul, kus toimus sarnane struktuuri korrastamine eelmise aasta mais.

Tema kinnitusel annavad eraldiseisvad tütarettevõtted parema ülevaate erinevate tegevusvaldkondade arengutest ja tulemuslikkusest.

Tütarettevõttesse Tere AS liideti lisaks piima varumise, töötlemise ja piimatoodete müügiga seotud tegevustele ka kohukeste tootmisüksus. Eraldi tütarettevõttena jätkab Eesti suurim piimavedaja AS Meieri Transport.Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Arvamused ja blogid

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib RAKVERE TEHASE JUHTI

Fontes PMP OÜ

01. juuli 2018

Teabevara