Wõro sai esimese Eesti ettevõttena ISO 22000 sertifikaadi

Eesti üks juhtivaid lihatööstusi Wõro sai esimese
Eesti ettevõttena ISO 22000 standardi sertifikaadi.

Wõro juhatuse esimehe Kaido Kaare sõnul on see kahtlemata suur tunnustus. "Samas märk sellest, et Wõro pingutused toodete kvaliteedi ja üldise toiduohutuse vallas on tunnistatud parima võimaliku toiduohutuse juhtimissüsteemi ISO 22000 nõuetele vastavaks," sõnas Kaare. Standard ühendab endas nii üldised protsessid kvaliteedijuhtimise osas kui ka süsteemse lähenemise toiduohutuse aspektidele.

Wõro edasise arengu ja konkurentsivõime suurendamise seisukohalt on toiduohutuse juhtimissüsteemil ja selle täiustamisel tähtis koht, kinnitas Kaare. "Oleme veendunud, et juhtimissüsteemi areng avaldab positiivset mõju ka ettevõtte majandustulemustele," lisas ta.

ISO 22000 standardi auditeerimise ja sertifitseerimise korraldas Bureau Veritas Eesti, sertifikaat anti Wõrole üle 8. detsembril.

ISO 22000 on eeskätt toiduainetööstustele mõeldud ühendatud juhtimissüsteem, mis sisaldab endas terve rea nõudeid ettevõtte toiduohutuse juhtimissüsteemile. Samuti annab standard hea võimaluse rahvusvaheliseks võrdlushinnanguteks.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Teabevara