Thulema tahab minna Rootsi mööbliturule

Eesti juhtiv kontorimööblitootja, AS
Thulema alustas oma seeriatoodete eksporti Soome turule, järgmisena plaanitakse
siseneda Rootsi turule, teatas ettevõte.

"Kui Wallenium Grupp ja Puustelli tänavu kevadel Thulema ostsid, siis oli meie jaoks üks olulisi prioriteete just Thulemas peituva ekspordipotensiaali arendamine," kommenteeris AS Thulema nõukogu esimees ja Wallenium Grupp OÜ tegevdirektor Endrus Arge.

Thulema ekspordib nüüdsest Soome Eesti disainerite loodud mööblit. "Soome ei jää kindlasti esimeseks ja viimaseks Põhjamaade regiooni riigiks, kuhu Thulema oma tooteid ekspordib, sest järgmisena oleme võtnud sihiks sisenemise Rootsi turule," ütles Arge.

Üheks edukaimaks eksporttooteks on Thulemal hetkel Martin Pärna disainitud lauaseeria KROG. Seda eksporditakse lisaks Soomele ka veel Lätti ja Leetu. Tänavu septembris tunnustas rahvusvaheline þürii lauaseeriat KROG Eesti Disaini auhinnaga BRUNO, parima toote kategoorias.

"Paralleelselt jätkab Thulema ka meie koostööpartneri, Puustelli poolt disainitud mööbli tootmist Soome turule, " lisas Arge.

Arge möönis, et Thulemas on tulevikus kavas veelgi enam rõhku panna tootearendusele, mille olulisteks osadeks saavad olema Eesti omanäoline disain ja Puustelli rikkalik kogemus Põhjamaade turul.

Osale arutelus

  • Annika Matson

Toetajad

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Coma Investing otsib EKSPORDIMÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

31. august 2017

NPM Silmet otsib TOOTMISJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Ferrometal otsib B2B KLIENDIHALDURIT

M-Partner HR OÜ

24. august 2017

Käsi­raamatud