(Sisuturundus) CM: Eesti firma Meiren tarnib lumesahku Islandile

Eesti lumesahatootja Meiren Engineering OÜ on koduturu, Põhjamaade ja Saksamaa kõrval saanud jala kindlalt ukse vahele ka Islandil, kuhu sel aastal on sahkade müük mitmekordistunud.

„Islandil oleme sel aastal tõesti läbi oma edasimüüja väga häid tulemusi saavutanud, vaatamata sellele, et riik ise on pisike ning teedevõrku neil palju pole,“ möönis Meiren Engineering OÜ müügi- ja turundusosakonna juhataja Andrus Malva. Island on Eesti, Soome, Norra, Rootsi, Taani ja Saksamaa kõrval üks riike, kuhu sahkasid eksporditakse. Reklaami Meiren seal otseselt teinud polegi, sest klientide rahulolu on olnud see, mis müüb.

Islandi teehooldaja Kolur ehf omab täna kahte Meireni maanteesahka MSP3703, millega puhastatakse kiirteid lumest. Ettevõtte kohustuste hulka kuulub muuhulgas pealinna Reykjav?ki ja Keflav?ki rahvusvahelise lennujaama vahelise põhimaantee puhastus.

Kolur ehf  omaniku Gunnbjorn Oli Johanssoni sõnul on uute sahkade kasutamine olnud väga tõhus ja edukas. „Autojuhtid on äärmiselt rahul sahkade juhitavusega ning meie omavalitsused kiidavad MSP3703 efektiivsust,“ sõnas ta.

Malva nentis, et sahamüügi põhiline hooaeg on sügisel, vahetult enne lume tulekut. „Võib öelda, et november – olgu see lumetu või mitte – võib olla saha ettetellimiseks hilja. See ei olene küll enamasti haldusfirmadest, vaid vahel jäävad tellijad oma hangetega hilja peale. Meie küll planeerime tootmist nii, et kõik ostuvajadused saaksid kaetud ning püüame alati hoida sees mõningast laoseis, ent kui ladu on tühjaks müüdud, võib tarne ulatuda koguni kaheksa nädalani.“

Ta lisas, et Meireni sahad on arendatud eriti vastupidavaks ning mõeldud igapäevaseks tööks, mitte kuurinurka ilustama. Tegemist on tõsiste tööriistadega, mis sobituvad kõigile maasturitest suurematele sõidukitele kuni lennujaama rajapuhastusmasinateni.

Meiren arendab tulevikutehnoloogiaid
Järgmise aasta alguses esitleb Meiren uut innovatiivset toodet – veoautosse arendatud juhtpulti, mille abil saab juht sahka otse kabiinist käsitleda. „Autojuhid hindavad sellist mugavust kõrgelt,“ märkis Malva.

Samuti käib inseneridel pidev arendustöö uute sahkade osas: maanteesahad peavad suutma visata lund võimalikult kaugele, samal ajal kui linna puhastavad tõukesahad ei tohi lund kellelegi aeda või maja vastu lükata. „Arendame sahkade juhtimist sujuvamaks ning juhile mugavamaks, muutes sellega meie teid puhtamaks ja ohutumaks. Mida puhtamaks suudavad sahad teid lükata, seda vähem peab panema soola, mis omakord hoiab nii sõidukeid kui ka keskkonda,“ selgitas Malva. „Lisaks turvalisus: peame suutma ehitada sahad ja nende kinnitused selliselt, et avarii korral annaks järele soodsama hinnaga sahk, mitte kallis sõiduriist.“

Meiren Engineering OÜ on Eesti kapitalile kuuluv ettevõtte, mis arendab, toodab ja turustab Meiren Snow kaubamärki kandvaid lumesahkasid. Meireni sahad on 100% Eesti toode. Ettevõtet on tunnustatud ISO14001:2004 keskkonnasertifikaadiga.

www.meiren.ee

 

Content Marketing (CM) ehk sisuturundus on moodne trend kogu maailmas, mille läbi ettevõtted tutvustavad oma parimaid kogemusi, tooteid ja teenuseid. CM artikkel lähtub alati artikli eest tasunud kliendi huvidest ning seal sisalduva info tõesuse eest vastutab klient.

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Teabevara