(Sisuturundus) CM: Koike lõikeseadmetega valmivad autod ja laevad

Jaapani hapnik-, plasma- ja laserlõikamise tehnoloogia tootja Koike hoolitseb, et kõrgetasemeline tehnoloogia saaks kombineeritud kliendi vajadustega lõikevaldkonnas.

Koike klientideks on ettevõtted, kes tegutsevad laevaehituses, teraskonstruktsioonide tootmises, autotööstuses, masinate ja seadmete ning teistes metalltööstustes. Lõikamises on Koike’l ligi 100-aastane kogemus.

Koike’l on 9 tootmiskohta, ligi 1500 töötajat ja 500 miljoni euro suurune käive, millega on lõikeseadmete ja kaasaskantavate lõikurite alal üks maailma suurimaid tootjaid. Seadmed valmistatakse ja pannakse kokku Madalmaades ja Saksamaal ning varustatakse osadega, mis on valmistatud Koike (näiteks KATANA CNC) poolt ja teiste tarnijate tipptooteid kasutades.

Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonna (EMEA) teenindamise eest vastutab ning varustab kliente maaletoojate ja otsetarne kaudu Koike Europe.

Koike pakub terviklikku paketti
Koike Euroopa peakontoris, Zaandamis, on klientidele kasutamiseks demokeskus mitmete seadmete, lõiketehnoloogia koolituskeskuse ning tänapäevase tehnoloogiaga varustatud koolitusruum. Seal koolitatakse nii ettevõttesiseseid töötajaid kui ka klientide töötajaid (operaatorid, administraatorid, programmeerijad). See hõlmab plasma/gaasi või kiudlaseri, samuti täiendava tarkvara, lõikelaua, tolmufiltri ja teiste valdkondade alast koolitust.

Põhjalikud teadmised
Koike’le on pikaajaline suhe klientidega olulisem lühiajalisest edust. Ettevõte peab kõige olulisemaks klientidele antavat teadmist, mida võimaldavad tipptasemel eri tüüpi seadmed (plasma-, gaasi- või laserlõikamise või kombineeritud tehnoloogial põhinevad seadmed).

Koike’l on kõige laiem valik kaasaskantavaid lõike- ja keevitusseadmeid. Valikus olevatel kaasaskantavatel seadmetel on ulatuslik kasutusala, võimaldades sirgjoonelist, lõikejoone järgi faasimise või faasimiseta, H-talade, torude jms lõikamist.

Lisaks on Koike turule toonud uue PNC-12 Extreme mudeli. Uus CNC lõikeseade on turulolevate seadmetega võrreldes parem, kiirem ning laiahaardelisem.

TASUB TEADA
CNC programmid

Monotec, sobib plasmapõletile suuruses 1 kuni 15 mm (max 3000 x 1500 mm)
VENTEC, sobib plasmapõletile suuruses 1 kuni 6 mm (max 6000 x 2000 mm)
GAMMATEC, sobib plasmapõletile suuruses 1 kuni 30 mm (max 6000 x 2000 mm)
DELTATEC, sobib kuni kahele plasmapõletile ja kuni 4 gaasipõletile (2D)
DELTATEX, sobib kuni kahele plasmapõletile ja kuni 4 gaasipõletile (2 ½ D)
VERSAGRAPH, sobib ühele plasmapõletile (2 ½ D) ja 6 gaasipõletile
LASERTEX, CO2 laser kuni 6 kW, 2 ½ D

KOIKE Europe B.V.
Grote Tocht 19
1507 CG Zaandam
Madalmaad
Telefon: +31 (0)75 612 72 27
Faks: +31 (0)75 670 22 71
www.koike-europe.com
info@koike-europe.com

Content Marketing (CM) ehk sisuturundus on moodne trend kogu maailmas, mille läbi ettevõtted tutvustavad oma parimaid kogemusi, tooteid ja teenuseid. CM artikkel lähtub alati artikli eest tasunud kliendi huvidest ning seal sisalduva info tõesuse eest vastutab klient.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara