(Sisuturundus) CM: Kvaliteetsed ja erilahendustega ventiilid tööstusklientidele

Saksamaa mainekate Thies, Götze ja Herose kaitseklappide müüja Eestis on Kolmeks OY, kellel on õigus ka klappe seadistada ja selle kohta vastav sertifikaat väljastada.  Kuna kaitseklapp on toode, mille töökindlusest oleneb tihti inimeste elu, tuleks usaldada üksnes kvaliteetseid tooteid, koputab Kolmeks OY Tallinna kontori juhataja Peeter Kõiva klientide südametunnistusele.

Parima ülevaate saamiseks on soovitatav esmalt külastada Kolmeks OY kodulehte ja leida sealt KVV-tooted ehk kütte-, vee- ja  ventilatsioonisüsteemides kasutatavad seadmed.

„Kui kaitseklappidest alustada, siis nende kasutusvaldkonnad on praktiliselt piiramatud, kattes nii vee-, auru- kui gaaside keskkonna. Müüme nii hall- kui ülitugevast malmist, roostevabast- ja happekindlast terasest ning pronksist mudeleid, “ täpsustab Kõiva.

Järgmise grupi moodustavad ventiilid rõhu alandamiseks ja reguleerimiseks nii veele, aurule, suruõhule kui erinevatele gaasidele. Siin on tooteid juba eelpool mainitud tootjatelt ning lisaks tootjatelt Socla (Prantsusmaa), TLV (Jaapan) ja Danfoss (Taani), kusjuures viimane pakub lisaks veel ülevoolu- ja temperatuuriregulaatoreid, segamisventiile ja diferentsiaalrõhuregulaatoreid. Tooted on saadaval erinevatest materjalidest ja suure mõõtmete vahemikuga.

„Sageli on tööstuses vaja tagada fikseeritud või ohutu stabiilne temperatuur. Siin on abiks Inglismaa Horne ja Rada firmade toodetud segamisventiilid, mis kasutavad nii külma- ja sooja vett kui auru ja vett,“ räägib Kõiva ja lisab, et üha enam pööratakse juba ka meil tähelepanu kütte- ja jahutusvõrkude puhtusele.

„Siin sektoris mängib olulisimat rolli Hollandist pärit firma Spirotech, keda esindame nii Soomes kui Maarjamaal. Neile toodetele pole reaalset vastast! Ei piisa, kui seade üksnes näeb samasugune välja, vaid paraku jääb sageli puudu know-how’st ja sellest tulenevalt ka kvaliteedist.“

Viimase kinnituseks on heaks näiteks Spirotech’i messingist toodete 20-aastane garantii, rääkimata ulatuslikust tooteskaalast, mõõtevalikust ja kiirest tarneajast.

„Kui tegu on õhu eemaldamisega, peab endale esmalt selgeks tegema, millised on probleemid ja vajadused ning meenutama ka koolis õpitut. Soovitan lugeda meie kodulehelt rubriigi „Uudised“  alt ülevaatlikku materjali nimega „Spirotism“. Pakutavad seadmed erinevad nii oma tööpõhimõttelt kui otstarbelt, kuid on eranditult ette nähtud üksnes suletud võrkudesse,“ selgitab Kõiva.

„Suurematele süsteemidele on pakkuda kompaktseid ja samas täisautomaatseid õhueraldeid Superior, mis töötavad üksnes siis, kui ilmnevad soovimatud gaasid, sealhulgas ka õhk. Tuginedes meie kauaaegsele kogemusele, julgen kinnitada, et midagi usaldusväärsemat on raske leida.“Lisaks juba 40 aastat tootmises olnud seadmeile on ettevõtte nomenklatuuri aasta-aastalt lisandunud ikka uusi ja täiuslikumaid tooteid. Üks viimasemaid neist on liigutatavate püsimagnetitega varustatud suuremõõtmelised võõriste eraldid. On ju vedelikke ja metalltorusid kasutatavate süsteemide põhiline mure oksiidid ja setted, milliste põhjustajaks on vedelikes esinev õhk. Toimuva oksüdeerimisprotsessi tulemusena tekivadki metallipõhised ladestumised ja mikroosakesed, mis on seoses liikumisele ja ümbritsevate elektriseadmete tekitatavale magnetväljale magneetilised ja abrassiivsed tuntud kui magnetiidid.

„Need mõne mikroni suurused pahalased hävitavad kõike pehmet nagu tihendid ja membraanid ja neid ei püüa sisuliselt ükski tavafilter,“ kõneleb Kõiva. „Küll aga SpiroTrap, milline töötab gravitatsiooni põhimõttel.  Ja tulemuse efektiivsuse tagamisel on tähtis roll mängida seadmesse paigaldatud püsimagnetitel. Viimased tagavad, et oksiidid kindlasti kinni püütakse ja vabanemiseks tuleb üksnes magnetväli „välja lülitada“. Ja tegu pole üldse elektriga!“

Üheskoos leiame teile sobivaima lahenduse! Olete alati oodatud!

Kolmeks Oy Tallinna kontor
Ehitajate tee 110
Tel. 600 20 15, 56 56 44 57
www.kolmeks.fi/ee

 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara