• 20.12.11, 11:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Saaremaa Lihatööstus jääb uuest aastast tegevjuhita

Saaremaa Lihatööstuse tegevdirektor Aivar Aru paneb uuest aastast ameti maha ja siirdub autoärisse, Audidega kaupleva Reval Auto Kuressaare esinduse palgale, kirjutab Meie Maa.
Suurärimees Vjatšeslav Leedole kuuluva Saaremaa Lihatööstuse juhatuse esimees Kristjan Leedo märkis, et 2010. aasta veebruarist lihatööstusega liitunud Aru asemele ei ole uut tegevjuhti esialgu plaanis palgata.
„Saime tegevjuhita hakkama ka enne Aivari tulekut ja aktiivselt uut juhti praegu ei otsi,“ ütles Kristjan Leedo. „Enne Aivari ametisse asumist oli firma juhtimine juhatuse käes. Uuest aastast ongi plaanis jätkata nii nagu enne Aivari aega, ehk tegevjuhi koht esialgu täitmata jätta. Mida toob aga kaugem tulevik, seda ei oska praegu keegi öelda.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.09.25, 11:21
Kuidas valida ettevõttesse õige riiulisüsteem?
Olgu tegu väikese laoruumiga või suure logistikakeskusega – sobiva riiuli leiab igasse keskkonda. Õige valiku tegemisel tuleb arvestada mitmete teguritega, näiteks hoiustatavate esemete kaalu ja ruumi eripäradega. Siin on mõned praktilised soovitused, mis aitavad sobiva riiuli leida.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele